+38 050 361 16 79Подзвоніть нам
info@pest.com.uaНапишіть нам

Канкун

Діюча речовина
Пропіконазол, 250 г/л
Призначення
Системний фунгіцид для захисту зернових культур від плямистостей, борошнистої роси, іржі та інших хвороб
Формуляція
Концентрат, що емульгується
Тара
Переваги
• Найкращий захист від плямистостей листя
• Володіє лікувальною та захисною діями.
• Не змивається дощем.
Загальні рекомендації
Препарат застосовувати в період вегетації превентивно або (при появі перших ознак захворювання) повторно – через 2-4 тижні. Обприскування потрібно провести перш ніж хвороби завдадуть незворотних втрат врожаю. Препарат сумісний з багатьма гербіцидами, інсектицидами, фунгіцидами, добривами, регуляторами росту, але перед приготуванням бакової суміші необхідно провести пробне змішування. Додаткове додавання до бакових сумішей поверхнево-активної речовини Кайт (0,2- 0,3 л/га) не є обов’язковим, але покращує змочуваність рослин та прискорює проникнення діючих речовин до рослини.
Для підсилення дії проти іржи та плямистостей листя рекомендована бакова суміш на посівах пшениці та ячменю: Тетріс (0,35 л/га) + Канкун (0,5 л/га).
Механізм дії
Діюча речовина препарату належить до хімічного складу триазолів та впродовж 1-2 годин після застосування проникає в рослину. Швидко рухається в рослині акропетально від основи до верхівки, захищаючи всі наземні частини рослини. Пропіконазол порушує процес біосинтезу стеролу в клітинній мембрані гриба, що призводить до порушень в процесі поділу клітин, а згодом і до загибелі патогена.
Норма витрати робочої рідини
Польові культури – 50-300 л/га (залежить від фази розвитку та густоти стояння рослин; від обладнання і типу розпилювачів).

Спосіб застосування і норми витрат

Культура Хвороба Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Строк очіку-вання, днів Максимальна кількість обробок
Пшениця озима Борошниста роса, бура, стеблова та жовта іржа,гельмінтоспоріозна плямистість, септоріоз, сітчаста плямистість 0,5 Обприскування в період вегетації 30 2

Планується реєстрація

Культура Хвороба Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Строк очіку-вання, днів Максимальна кількість обробок
Ріпак озимий Інгібування росту листя та підвищення стійкості до екстремальних погодних умов 0,5 Обприскування в період вегетації 30 2
Альтернаріоз, фомоз 0,5 30 2
Ячмінь озимий та ярий Плямистості, борошниста роса, іржа 0,5 30 2
Овес Іржа, плямистості 0,5 30 1
Жито Іржа, септоріоз, ринхоспоріоз, церкоспорельоз, борошниста роса 0,5 30 1