+38 050 361 16 79Подзвоніть нам
info@pest.com.uaНапишіть нам

Тетріс

Діюча речовина
піраклостробін, 250 г/л
Призначення
фунгіцид системної дії
Формуляція
Концентрат, що емульгується
Тара
Переваги
• Підвищує стійкість культури до стресових погодних умов.
• Підвищує врожайність соняшнику.
• Має яскраво виражений фізіологічний ефект.
• Ефективно контролює хвороби соняшнику.
Загальні рекомендації
Фунгіцид захищає від хвороб як профілактично, так і за появи перших ознак. Проте дуже важливо провести обприскування, перш ніж хвороби завдадуть незворотних втрат урожаю. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і рясного змочування рослин під час внесення препарату. Для підсилення лікувальної дії препарату можливе додавання до робочого розчину ПАР Кайт 0,2-0,3 л/га. Додавання до робочого розчину ПАР не є обов’язковим, але покращує змочування робочої поверхні, чим підвищує ефективність фунгіцидної обробки. На соняшнику найефективніше застосовувати в фазу розвитку від 4 пар листя до середини цвітіння (BBCH 32–65). На посівах, які сильно ушкоджені фомозом, альтернаріозом та фомопсисом, рекомендується дворазове внесення препарату: у фазу ВВСН 32 (0,4-0,6 л/га) та у фазу ВВСН 57-65 (0,4-0,6 л/га). Для розширення спектра дії проти плямистостей листя, іржи та підсилення дії проти фузаріозу на посівах пшениці та ячменю можливе застосування наступних бакових сумішей: Тетріс (0,35 л/га) + Аперол (1 л/га); Тетріс (0,35 л/га) + Канкун (0,5 л/га); Тетріс (0,35 л/га) + Геймер (0,5 л/га). Для підсилення дії проти плямистостей рекомендована бакова суміш на посівах соняшника: Тетріс (0,35-0,5 л/га) + Зидан (1 л/га).
Механізм дії
Діюча речовина піраклостробін належить до хімічного класу стробілуринів. Піраклостробін пригнічує синтез АТФ в мітохондріях клітин гриба. Це призводить до зупинки росту клітин гриба та подальшої загибелі патогену.
Властивості
Завдяки спорідненості діючої речовини з органічними речовинами (висока ліпофільність), піраклостробін утримується на восковому нальоті рослин та швидко проникає в рослину. Висока розчинність у воді дозволяє діючій речовині розподілятися у рослині трансламінарно – по міжклітинним проміжкам, рівномірно накопичуючись по всій рослині. Завдяки цьому піраклостробін забезпечує подовжений захист рослини від патогенів – до 2 тижнів.
Норма витрати робочої рідини
Польові культури – 50-300 л/га (залежить від фази розвитку та густоти стояння рослин; від обладнання і типу розпилювачів).

Спосіб застосування і норми витрат

Культура Хвороба Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Строк очіку-вання, днів Максимальна кількість обробок
Соняшник Фомоз, фомопсис, альтернаріоз 0,4-0,6 Обприскування в період вегетації 30 2

Планується реєстрація

Культура Хвороба Норма витрати препарату, л/га Спосіб обробки Строк очіку-вання, днів Максимальна кількість обробок
Кукурудза Фузаріоз,.іржа,. гельмінтоспоріоз 0,4-0,6 Обприскування в період вегетації 30 2